5. Michiel Laernoes

Michiel Laernoes (1954)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Michiel Laernoes - Markt Roozendaal kopen? Bied vanaf 10!

Michiel Laernoes - Markt Roozendaal

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooryookoo

Eindtijd27-07-2021 om 22:27

Jaartal1987
TechniekAquarel
Afmetingen53.5 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst