5. Nelly van den Boom-Hukkelhoven

Nelly van den Boom-Hukkelhoven (1936)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Nelly van den BOOM-HUKKELHOVEN (Susteren 1936)

Nelly van den Boom-Hukkelhoven - Boeket kopen? Bied vanaf 55!

Nelly van den Boom-Hukkelhoven - Boeket

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd28-05-2021 om 22:41

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen26 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst