5. Netty Dietvorst

Netty Dietvorst (1943)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Netty (Jeanette Johanna Maria) Dietvorst. Geboren 29-03-1943 (Halsteren). Etser, graveur, tekenaar. Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten St Joost (Breda), Académie des Beaux-Arts (Brussel). Leerling van Johannes Bernardus Sleper. Onderwerpen: erotiek, organisch abstract. Werkzaam geweest in Breda, Gergen op Zoom en Brussel.

Netty Dietvorst - Ets kleine oplage kopen? Bied vanaf 30!

Netty Dietvorst - Ets kleine oplage

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 20:18

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen45 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst