5. Nic de Carpentier

Nic de Carpentier (1882-1965)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Nicolaas (Nic) de CARPENTIER (Zaandam 1882 - Zaandam 1965)

De Carpentier legde zeer natuurgetrouw het landschap en de dikwijls al verdwenen bebouwing in de Zaanstreek vast. Hij gaf schilderles bij de Centrale Ambachtsschool voor de Zaanstreek aan de Westzijde in Zaandam.

Nic de Carpentier - De Hoek – Achtersluispolder Zaandam kopen? Bied vanaf 70!

Nic de Carpentier - De Hoek – Achtersluispolder Zaandam

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Eindtijd19-02-2021 om 22:36

TechniekAquarel
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst