5. Nicole Montagne

Nicole Montagne (1961)

2 aangeboden items / 26 verkochte items

FA. (19 x Favoriet)

Nicole Montagne (1961) is een Nederlandse grafica, schrijfster en illustratrice. Zij studeerde Vrije Grafiek aan de kunstacademie in Utrecht en Cultuurwetenschappen aan de Open Universiteit. Zij heeft tentoonstellingen in binnen- en buitenland. Haar werk is o.a. vertegenwoordigd binnen de ING-Bank. In 1998 won zij de Nederlandse Grafiekprijs.

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Nicole Montagne - Sjabloondruk, Z.T. Jongen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!

Nicole Montagne - Sjabloondruk, Z.T. Jongen - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Eindtijd01-08-2021 om 19:02

Jaartal1992
TechniekSjabloondruk
Afmetingen80 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nicole Montagne - Sjabloondruk, Z.T. Meisje - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!

Nicole Montagne - Sjabloondruk, Z.T. Meisje - Ingelijst

Eindtijd01-08-2021 om 19:29

Jaartal1993
TechniekSjabloondruk
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst