5. Niels Hamel

Niels Hamel (1933)

2 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Niels Thomas HAMEL (Amsterdam, 1933)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Niels Hamel - Schilderij kopen? Bied vanaf 40!

Niels Hamel - Schilderij

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 20:28

Afmetingen45 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Niels Hamel - Tekening kopen? Bied vanaf 40!

Niels Hamel - Tekening

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Eindtijd12-02-2021 om 19:29

TechniekStift
Afmetingen39.4 cm x 52.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst