5. Norbert Prangenberg

Norbert Prangenberg (1949-2012)

3 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Norbert PRANGENBERG (Nettesheim 1949 - Krefeld 2012)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Norbert Prangenberg - Linosnede: "Besuch in Urach" kopen? Bied vanaf 80!

Norbert Prangenberg - Linosnede: "Besuch in Urach"

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Norbert Prangenberg - WICHTIGES WERKVERZEICHNIS DES FRÜH VERSTORBENEN KÜNSTLERS Graphik 1988-2001 KLARE FORMENSPRACHE ! kopen? Bied vanaf 19!

Norbert Prangenberg - WICHTIGES WERKVERZEICHNIS DES FRÜH VERSTORBENEN KÜNSTLERS Graphik 1988-2001 KLARE FORMENSPRACHE !

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorSammeltrieb

VerzendingInternationaal