5. Olga Bontekoe

Olga Bontekoe (1948)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Olga BONTEKOE (Nijmegen 1948)

Olga Bontekoe - Ingelijste litho kopen? Bied vanaf 45!

Olga Bontekoe - Ingelijste litho

Geplaatst doorCello1

Eindtijd12-02-2021 om 19:24

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen51.2 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst