5. Oliver Boberg

Oliver Boberg (1965)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Oliver BOBERG (Herten 1965)

Oliver Boberg - C-print: Öffentlicher Platz - 1999 kopen? Bied vanaf 750!

Oliver Boberg - C-print: Öffentlicher Platz - 1999

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd06-07-2021 om 22:44

Jaartal1999
TechniekC-Print
Afmetingen41.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst