5. Ove Nils Olson

Ove Nils Olson (1903-1975)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Ove Nils OLSON (Skabersjö (Zweden) 1903 - 1975)

Ove Nils Olson - Looking across the Seine kopen? Bied vanaf 45!

Ove Nils Olson - Looking across the Seine

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd26-01-2021 om 19:40

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst