5. Paul Broekman

Paul Broekman (1953)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Paul BROEKMAN (Utrecht, 1953)

Paul Broekman - India - 2004 / 2005 - Zeer groot werk kopen? Bied vanaf 75!

Paul Broekman - India - 2004 / 2005 - Zeer groot werk

Geplaatst doorObe

Eindtijd21-04-2021 om 19:00

Jaartal2004
Afmetingen110 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst