5. Paul Gabriel Hubert

Paul Gabriel Hubert (1929)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Paul Gabriel HUBERT (1929)

Paul Gabriel Hubert - Le petit magasin vert kopen? Bied vanaf 25!

Paul Gabriel Hubert - Le petit magasin vert

Geplaatst doorPrivateartcollector

Eindtijd22-06-2021 om 19:41

TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst