5. Paul Hagemans

Paul Hagemans (1884-1959)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Paul HAGEMANS (Antwerpen 1884 - 1959)

Schilder, tekenaar, graficus,aquarellist, glas-in-lood zetter, keramist, theatervormgever

Belgisch

Paul Hagemans - INTERIEUR CHARCUTERIE kopen? Bied vanaf 99!

Paul Hagemans - INTERIEUR CHARCUTERIE

Geplaatst doorbbtornado2

Eindtijd05-02-2021 om 22:22

TechniekLitho
Afmetingen71 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst