5. Paul Holsby

Paul Holsby (1921-2007)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Paul Holsby, 1921-2007 Zweeds kunstenaar en graficus, geboren in 1921 in Norrt_lje Paul Holsby studeerde bij Andr_ Lhote in Paris van 1948 tot 1951

Zweeds

Paul Holsby - kleurenlitho met beperkte oplage kopen? Bied vanaf 50!

Paul Holsby - kleurenlitho met beperkte oplage

Geplaatst door02511

Eindtijd29-07-2021 om 21:52

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst