5. Paul Jorritsma

Paul Jorritsma (1934-2012)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Paul JORRITSMA (1934 - 2012)

Paul Jorritsma - Naakt. Kunstenaar en model. kopen? Bied vanaf 175!

Paul Jorritsma - Naakt. Kunstenaar en model.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

Eindtijd10-02-2021 om 21:28

Jaartal2003
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout