5. Pepe Espaliu

Pepe Espaliu (1955-1993)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Pepe ESPALIU (Córdoba 1955 - Córdoba 1993)

Spaans

Pepe Espaliu - Litho kopen? Bied vanaf 35!

Pepe Espaliu - Litho

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 19:51

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen49.8 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst