5. Peter Capiteyns

Peter Capiteyns (1947)

2 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Peter CAPITEYNS (Jutphaas 1947)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Peter Capiteyns - kleurenzeefdruk | 'Zonder titel' | 1983 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 50!

Peter Capiteyns - kleurenzeefdruk | 'Zonder titel' | 1983 (Kleine oplage)

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd07-03-2021 om 21:03

Jaartal1983
Afmetingen65 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Peter Capiteyns - uniek bewerkte litho, met collage | 'zonder titel' | 1989 kopen? Bied vanaf 35!

Peter Capiteyns - uniek bewerkte litho, met collage | 'zonder titel' | 1989

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd20-06-2021 om 20:34

Jaartal1989
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen53 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd