5. Peter Demaree

Peter Demaree (1955)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Peter DEMAREE (Den Haag 1955)

Peter Demaree - Map: Dark Lady met vier litho's kopen? Bied vanaf 95!

Peter Demaree - Map: Dark Lady met vier litho's

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd25-04-2021 om 22:18

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst