5. Peter Dumas

Peter Dumas (1944)

1 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Peter Dumas, Rotterdam 1944

Academie voor Beeldende Kunsten Rotterdam, 1959 - 1964

Tentoonstellingen, een keuze:

2008 ‘Shoot the Freak’, aquarel en piezografie, Pulchri Studio, Den Haag 2007 ‘Waterbeheersing’, Realisme in aquarel, Stadsmuseum Woerden 2004 ‘Hedendaags Realisme, Gorcums Museum 2002 ‘Acquerelli di Venezia’, Museum Rijswijk publicaties:

1994 ‘Peter Dumas, Souvenirs’ 2002 ‘Peter Dumas, Venetië Venice Venezia’

Peter Dumas - Raadhuis Vlaardingen kopen? Bied vanaf 60!

Peter Dumas - Raadhuis Vlaardingen

Geplaatst doorAGilden

Eindtijd02-03-2021 om 22:29

Jaartal1985
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst