5. Peter Lazarov

Peter Lazarov (1958)

3 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Peter LAZAROV (Bulgarije, Plovdiv 1958) Maakt vooral Ex-Librissen

Bulgaars

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Peter Lazarov - 18 houtblok gravures kopen? Bied vanaf 25!

Peter Lazarov - 18 houtblok gravures

Geplaatst doorOrlandof

Afmetingen20 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Lazarov - lot van 13 gravures/grafieken deel gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!

Peter Lazarov - lot van 13 gravures/grafieken deel gesigneerd

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen17 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Lazarov - Litho kopen? Bied vanaf 20!

Peter Lazarov - Litho

Geplaatst doorCello1

TechniekLitho
Afmetingen24 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst