5. Peter Munnik

Peter Munnik (1951)

1 aangeboden items / 95 verkochte items

FA. (29 x Favoriet)

Peter MUNNIK (Den Helder, 1951)

Peter Munnik - Zonder titel II - Groot Ingelijst Werk kopen? Bied vanaf 40!

Peter Munnik - Zonder titel II - Groot Ingelijst Werk

Geplaatst dooryookoo

Eindtijd27-07-2021 om 22:23

Afmetingen88 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst