5. Peter Rolf

Peter Rolf (1935)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Peter ROLF (Den Haag 1935)

Peter Rolf - Gouache in kenmerkende abstract-expressionistische stijl kopen? Bied vanaf 49!

Peter Rolf - Gouache in kenmerkende abstract-expressionistische stijl

Geplaatst doorflokbluit

Eindtijd08-08-2021 om 16:00

TechniekGouache
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst