5. Pieke Dassen

Pieke Dassen (1926-2007)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Pieke DASSEN (Rotterdam 1926 - Maastricht 2007)

Pieke Dassen - POTLOOD TEKENING RECHTSONDER GESIGNEERD EN GEDATEERD 1979 kopen? Bied vanaf 150!

Pieke Dassen - POTLOOD TEKENING RECHTSONDER GESIGNEERD EN GEDATEERD 1979

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorartos

Eindtijd09-06-2021 om 22:32

Jaartal1979
TechniekPotlood
Afmetingen55 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst