5. Pien Hazenberg

Pien Hazenberg (1942)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Pien HAZENBERG (Malang (Indonesië) 1942)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Pien Hazenberg - Me Too Hollywood Abusers kopen? Bied vanaf 350!

Pien Hazenberg - Me Too Hollywood Abusers

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRothko1

Eindtijd14-06-2021 om 22:00

Jaartal2018
TechniekStift
Afmetingen62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Pien Hazenberg - Donald Trump kopen? Bied vanaf 350!

Pien Hazenberg - Donald Trump

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRothko1

Eindtijd14-06-2021 om 22:07

Jaartal2017
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst