5. Pierre Claessens

Pierre Claessens (1926-1996)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Pierre CLAESSENS (1926-1996)

Pierre Claessens - Verzameling werken - 14x - Obbicht kopen? Bied vanaf 75!

Pierre Claessens - Verzameling werken - 14x - Obbicht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorObe

Eindtijd20-04-2021 om 21:22

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst