5. Pierre Joseph de Pannemaeker

Pierre Joseph de Pannemaeker (1850-1885)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Pierre Joseph de PANNEMAEKER (Gent 1850 - ?? 1885)

Belgisch

Pierre Joseph de Pannemaeker - Pruim Washington kopen? Bied vanaf 25!

Pierre Joseph de Pannemaeker - Pruim Washington

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Eindtijd23-04-2021 om 21:22

Periode1800 t/m 1899
TechniekLitho
Afmetingen22.5 cm x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst