5. Pieter Laurens Mol

Pieter Laurens Mol (1946)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Pieter Laurens MOL (Breda, 1946)

Pieter Laurens Mol - C print: Imminent Tempest - 1999 kopen? Bied vanaf 350!

Pieter Laurens Mol - C print: Imminent Tempest - 1999

Fotografie

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd01-08-2021 om 20:44

Jaartal1999
TechniekC-Print
Afmetingen30 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst