5. Pjotr van Oorschot

Pjotr van Oorschot (1944-2012)

1 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Pjotr van OORSCHOT (Sint-Oedenrode 1944 - 2012 Rijswijk)

Pjotr van Oorschot - Aparte Octagon Hout en Acrylverf Collage "Hommage a de Stijl" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!

Pjotr van Oorschot - Aparte Octagon Hout en Acrylverf Collage "Hommage a de Stijl" gesigneerd

Geplaatst doorartpointamsterdam

Eindtijd23-05-2021 om 21:27

Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst