5. Pros Colpaert

Pros Colpaert (1923-1990)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Pros COLPAERT (Wetteren 1923 - Wetteren 1990)

Belgisch

Pros Colpaert - Landschap met hooimijten kopen? Bied vanaf 60!

Pros Colpaert - Landschap met hooimijten

Geplaatst doorAntdan

Eindtijd06-03-2021 om 21:21

Afmetingen26 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst