5. Prosper Bosteels

Prosper Bosteels (1881-1964)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Prosper BOSTEELS (Buggenhout 1881-Buggenhout 1964)

Prosper Bosteels - winterlandschap kopen? Bied vanaf 200!

Prosper Bosteels - winterlandschap

Geplaatst doorTheRetrohouse

Eindtijd05-06-2021 om 21:51

Afmetingen71 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst