5. Prosper De Roover

Prosper De Roover (1899-1974)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Prosper De Roover (Temse 1899 - ?? 1974).

Impressionistisch schilder van landschappen, stillevens en figuren. Directeur RVA. Opleiding aan de academie van Temse en aan Sint-Lucas Gent. Leerling van Edmond Verstraeten. Schildert het landschap rond Weert, in de omgeving van Knokke en in Frankrijk en Spanje. Leraar siertekenen aan de academie van Temse (1922-1927). Eerste tentoonstelling in 1924 in Temse.

Prosper De Roover - 1899 - 1974-Winterlandschap kopen? Bied vanaf 55!

Prosper De Roover - 1899 - 1974-Winterlandschap

Geplaatst doortopart_design

Eindtijd02-07-2021 om 22:48

Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst