5. Regina Reim

Regina Reim (1965)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Regina REIM (Dahn 1965)

Duits

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Regina Reim - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 165!

Regina Reim - Ohne Titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd04-07-2021 om 22:09

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen98 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Regina Reim - Ohne Titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd06-07-2021 om 21:48

Jaartal1997
TechniekEts
Afmetingen78 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst