5. Reijer Murman

Reijer Murman (1908-1981)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Reijer MURMAN (Geldermalsen 1908 - Tiel 1981)

Reijer Murman - Gezicht op de Haven Tiel - Aquarel kopen? Bied vanaf 50!

Reijer Murman - Gezicht op de Haven Tiel - Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormameren

Eindtijd21-02-2021 om 21:34

Jaartal1952
TechniekAquarel
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst