5. Remmet Jacobus Ouwejan

Remmet Jacobus Ouwejan (1897-1972)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Remmet Jacobus OUWEJAN (Zaandam 1897 - Zaandam 1972)

Remmet Jacobus Ouwejan - tekening uit 1948 - Oostzaan Haal Nr.275 - 21559 kopen? Bied vanaf 65!

Remmet Jacobus Ouwejan - tekening uit 1948 - Oostzaan Haal Nr.275 - 21559

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Eindtijd08-08-2021 om 19:06

Jaartal1948
TechniekPotlood
Afmetingen22 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst