5. Rene Flamand

Rene Flamand (1879-1944)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Rene Flamand - L'ACCORDEONIST kopen? Bied vanaf 150!

Rene Flamand - L'ACCORDEONIST

Geplaatst doorbbtornado2

Eindtijd16-02-2021 om 21:22

Afmetingen100 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst