5. Rene Glaser

Rene Glaser (1949)

3 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Rene Glaser (Doetinchem 1949)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Rene Glaser - Vario-gravure Paardenserie 4 kopen? Bied vanaf 25!

Rene Glaser - Vario-gravure Paardenserie 4

Geplaatst doorCello1

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Rene Glaser - Ingelijste Klicho hoogdruk"Landschap 1" kopen? Bied vanaf 30!

Rene Glaser - Ingelijste Klicho hoogdruk"Landschap 1"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1985
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen50.5 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rene Glaser - Offset druk kopen? Bied vanaf 20!

Rene Glaser - Offset druk

Geplaatst doorCello1

Jaartal1977
TechniekOffset
Afmetingen29.7 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst