5. Reyer van der Borden

Reyer van der Borden (1897-1980)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Reyer VAN DER BORDEN (Vlaardingen 1897 - Amsterdam 1980)

Reyer van der Borden - Ruoms kopen? Bied vanaf 10!

Reyer van der Borden - Ruoms

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorWillemC

Eindtijd24-03-2021 om 22:56

Jaartal1932
TechniekAquarel
Afmetingen83 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst