5. Riann

Riann (1963)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

RIANN (Rotterdam 1963) Rian van Nieuwkerk

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Riann - pareltje kopen? Bied vanaf 195!

Riann - pareltje

Geplaatst doorGalerian

Eindtijd12-06-2021 om 21:04

Afmetingen24 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Riann - opkomend licht kopen? Bied vanaf 135!

Riann - opkomend licht

Geplaatst doorGalerian

Eindtijd12-06-2021 om 21:06

Afmetingen19.5 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst