5. Richard Reibeling

Richard Reibeling (1900-1976)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Richard REIBELING (1900 - 1976)

Richard Reibeling - Violist in cafe, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 180!

Richard Reibeling - Violist in cafe, olieverf op doek

Geplaatst doorEnki

Eindtijd02-04-2021 om 22:47

Afmetingen85 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst