5. Richardus Philippus Arnoldus van Rees

Richardus Philippus Arnoldus van Rees (1850-1925)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Richardus Philippus Arnoldus van REES (Den Helder 1850 - Den Helder 1925)

Richardus Philippus Arnoldus van Rees - (1850-1925) - "Hollandse Marinemanoeuvres - Hellevoetsluis". kopen? Bied vanaf 325!

Richardus Philippus Arnoldus van Rees - (1850-1925) - "Hollandse Marinemanoeuvres - Hellevoetsluis".

Geplaatst doorJaBijst

Eindtijd13-06-2021 om 20:02

Jaartal1895
Afmetingen50 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst