5. Rien Jansen

Rien Jansen (1952)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Rien JANSEN (Rotterdam 1952)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Rien Jansen - Het Afval kopen? Bied vanaf 80!

Rien Jansen - Het Afval

Geplaatst doorrombrero

Eindtijd01-08-2021 om 19:15

Jaartal1979
Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Rien Jansen - Zonder titel. kopen? Bied vanaf 400!

Rien Jansen - Zonder titel.

Geplaatst doorRothko1

Eindtijd24-05-2021 om 19:48

Jaartal2017
TechniekTempera
Afmetingen25.5 cm x 24.5 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst