5. Riet Ebberink

Riet Ebberink (1938)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Riet EBBERINK (1938)

Riet Ebberink - Abstracte compositie - open doos kopen? Bied vanaf 175!

Riet Ebberink - Abstracte compositie - open doos

Geplaatst doorHannes1948

Eindtijd04-08-2021 om 21:38

Jaartal1999
Afmetingen83 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst