5. Robert Aerens

Robert Aerens (1883-1969)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Robert AERENS (Gent 1883 - 1969)

Belgisch

Robert Aerens - Ets, Aan de Leie kopen? Bied vanaf 35!

Robert Aerens - Ets, Aan de Leie

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd27-07-2021 om 19:45

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst