5. Robert Cox

Robert Cox (1934-2001)

3 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Robert COX (1934 - 2001)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Robert Cox - Oranje bloemen in vaas - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 50!

Robert Cox - Oranje bloemen in vaas - Olieverf op doek

Geplaatst doordaanj

Afmetingen30 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Laatste
kans
Robert Cox - (1934-2001) | Bloem stilleven in blauw kopen? Bied vanaf 75!

Robert Cox - (1934-2001) | Bloem stilleven in blauw

Geplaatst doorMarcoMostert

Afmetingen49 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Robert Cox - Stilleven kopen? Bied vanaf 55!

Robert Cox - Stilleven

Geplaatst doorstevecamassa

Jaartal1974
Afmetingen64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst