5. Robert Huth

Robert Huth (1890-1977)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Robert HUTH (Erfurt 1890 - Berlin 1977)

Duits

Robert Huth - Ets: Meisje voor de spiegel - 1922 kopen? Bied vanaf 499!

Robert Huth - Ets: Meisje voor de spiegel - 1922

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd31-05-2021 om 19:40

Jaartal1922
TechniekEts
Afmetingen42 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst