5. Robert Kaess

Robert Kaess (1923-1991)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Robert KAESS (1923-1991)

Amerikaans

Robert Kaess - yellow movement kopen? Bied vanaf 200!

Robert Kaess - yellow movement

Geplaatst dooralyna

Eindtijd06-07-2021 om 22:27

Jaartal1960
Afmetingen53 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst