5. Rodolphe Banet

Rodolphe Banet (1901-1993)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Rodolphe BANET (Warschau 1901 - Warschau 1993)

Pools

Rodolphe Banet - olieverf op paneel | 'Havengezicht' | Tweede helft 20e eeuw kopen? Bied vanaf 600!

Rodolphe Banet - olieverf op paneel | 'Havengezicht' | Tweede helft 20e eeuw

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd20-06-2021 om 20:50

Afmetingen44 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst