5. Roel Dozeman

Roel Dozeman (1924-1996)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Roel (Roelof) Dozeman werd geboren in Assen in 1924 en overleed in 1996. Heeft in binnen- en buitenland gewerkt, ondermeer in Berlijn en Parijs. Leerling van mevr. Schippers te Bloemendaal (tekenen en aquarelleren), overigens autodidact. Schilder en tekenaar van portretten, impressionistisch tot 1961, nadien een gestage ontwikkeling naar een nieuwe richting, te weten een vanzelf ontstaande eigen vormenwereld. (bron: Scheen)

Roel Dozeman - stadsgezicht kopen? Bied vanaf 180!

Roel Dozeman - stadsgezicht

Geplaatst doorbazuin122

Eindtijd26-02-2021 om 19:37

Afmetingen70 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst