5. Roel Herfst

Roel Herfst (1940)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Roel Herfst - Valori Plastici kopen? Bied vanaf 84!

Roel Herfst - Valori Plastici

Geplaatst doornelleke1958

Eindtijd25-07-2021 om 20:11

Jaartal1985
Afmetingen71 cm x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst