5. Roland Bracke

Roland Bracke (1946)

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Roland BRACKE (Heusden 1946)

Belgisch

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Roland Bracke - Drugs kopen? Bied vanaf 5!

Roland Bracke - Drugs

Geplaatst doorGrammont

Afmetingen73 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roland Bracke - Zuid frans straatje kopen? Bied vanaf 10!

Roland Bracke - Zuid frans straatje

Geplaatst doorGrammont

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Roland Bracke - Meisje kopen? Bied vanaf 20!

Roland Bracke - Meisje

Geplaatst doorGrammont

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst